Extreme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodosli na forum Extreme. Forum je za sve redom.. Nauka,knjizevnost,zdravlje,sport,ljubav,sex,muzika,filmovi,humor,istorija,skola,posao,fakultet,download,i jos dosta toga.. Jedini uslov da budete na forumu,je da se dobro zabavite..Uzivajte...:))
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 Da li obavezno kupujete firmiranu garderobu?

Go down 
+2
TASKE
Admin
6 posters
АуторПорука
Admin
Admin
Admin


Број порука : 420
Join date : 10.09.2008

Da li obavezno kupujete firmiranu garderobu? Empty
ПорукаНаслов: Da li obavezno kupujete firmiranu garderobu?   Da li obavezno kupujete firmiranu garderobu? I_icon_minitimeThu Sep 11, 2008 6:24 am

Markirana garderoba...da ili ne? Very Happy
Назад на врх Go down
http://extreme.team-talk.net
TASKE




Број порука : 69
Join date : 11.09.2008
Age : 36
Локација : Podrum

Da li obavezno kupujete firmiranu garderobu? Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li obavezno kupujete firmiranu garderobu?   Da li obavezno kupujete firmiranu garderobu? I_icon_minitimeThu Sep 11, 2008 6:26 am

Ma budza zakon :P
Назад на врх Go down
Princess_Jaffa_

Princess_Jaffa_


Број порука : 168
Join date : 10.09.2008
Age : 31
Локација : Apatin

Da li obavezno kupujete firmiranu garderobu? Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li obavezno kupujete firmiranu garderobu?   Da li obavezno kupujete firmiranu garderobu? I_icon_minitimeThu Sep 11, 2008 6:32 am

Zavisi , ja cu kupiti sta mi se svidi bilo to firmirano ili ne Smile albino
Назад на врх Go down
Planetary
Admin
Planetary


Број порука : 145
Join date : 10.09.2008

Da li obavezno kupujete firmiranu garderobu? Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li obavezno kupujete firmiranu garderobu?   Da li obavezno kupujete firmiranu garderobu? I_icon_minitimeThu Sep 11, 2008 2:54 pm

TASKE ::
Ma budza zakon :P



hahaha tako je :P
Назад на врх Go down
^^Bucka^^93

^^Bucka^^93


Број порука : 39
Join date : 17.09.2008
Age : 30
Локација : Kragujewatz,Srbija

Da li obavezno kupujete firmiranu garderobu? Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li obavezno kupujete firmiranu garderobu?   Da li obavezno kupujete firmiranu garderobu? I_icon_minitimeFri Sep 19, 2008 1:04 pm

Pa ne..wolim da kupujem u URBAN SHOP-u,ali ne werujem da je to bash neka firmirana garderoba??? Neutral
Назад на врх Go down
NCK

NCK


Број порука : 124
Join date : 11.09.2008

Da li obavezno kupujete firmiranu garderobu? Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li obavezno kupujete firmiranu garderobu?   Da li obavezno kupujete firmiranu garderobu? I_icon_minitimeFri Sep 19, 2008 6:15 pm

Firmirana garderoba mi se uglavnom ne svidja, modeli su bzv i skroz jednostavni... Mada, nadje se po nesto. Smile
Najvaznije je da mi lepo stoji i da se ja prijatno osecam, da znam to i da nosim...
Назад на врх Go down
Sponsored content





Da li obavezno kupujete firmiranu garderobu? Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li obavezno kupujete firmiranu garderobu?   Da li obavezno kupujete firmiranu garderobu? I_icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Da li obavezno kupujete firmiranu garderobu?
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Danas kupujete knjigu,sta utice na vas izbor?

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Extreme :: Drustvo :: Moda-
Скочи на: