Extreme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodosli na forum Extreme. Forum je za sve redom.. Nauka,knjizevnost,zdravlje,sport,ljubav,sex,muzika,filmovi,humor,istorija,skola,posao,fakultet,download,i jos dosta toga.. Jedini uslov da budete na forumu,je da se dobro zabavite..Uzivajte...:))
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 Sta vi mislite o tucama i nasilju u gradu?

Go down 
4 posters
АуторПорука
Princess_Jaffa_

Princess_Jaffa_


Број порука : 168
Join date : 10.09.2008
Age : 31
Локација : Apatin

Sta vi mislite o tucama i nasilju u gradu? Empty
ПорукаНаслов: Sta vi mislite o tucama i nasilju u gradu?   Sta vi mislite o tucama i nasilju u gradu? I_icon_minitimeThu Sep 11, 2008 6:50 am

Svakodnevni problem mlade populacije, tuce i nasilje! Sta vi mislite o tome? Da li mislite da nasilje treba da se smanji ili da mu dodje kraj (ali to je nemogutje) Vase misljenje??
Назад на врх Go down
TASKE




Број порука : 69
Join date : 11.09.2008
Age : 36
Локација : Podrum

Sta vi mislite o tucama i nasilju u gradu? Empty
ПорукаНаслов: Re: Sta vi mislite o tucama i nasilju u gradu?   Sta vi mislite o tucama i nasilju u gradu? I_icon_minitimeThu Sep 11, 2008 6:52 am

Netje to prestajati nego ce se smenjavati ... kad odu ovi dolaze sledeci . Zato sto zivimo u takvoj zemlji / svetu .. Punom b00dala kojekakvih .
Назад на врх Go down
Planetary
Admin
Planetary


Број порука : 145
Join date : 10.09.2008

Sta vi mislite o tucama i nasilju u gradu? Empty
ПорукаНаслов: Re: Sta vi mislite o tucama i nasilju u gradu?   Sta vi mislite o tucama i nasilju u gradu? I_icon_minitimeThu Sep 11, 2008 9:52 am

Hmm ja mislim da se ne treba tuci ovako medjusobno nego brate udri ove sabane iz drugih zemalja :P kako Englezi? oni se medjusobno ne biju,ali zato kad odu u inostranstvo cepaju sve redom pa ko im sta kaze. Ja sam za to da treba lesiti sve redom iz inostranstva.



P.S. mislim naravno na utakmice :P
Назад на врх Go down
Delija021

Delija021


Број порука : 80
Join date : 11.09.2008
Age : 37
Локација : Severna tribina

Sta vi mislite o tucama i nasilju u gradu? Empty
ПорукаНаслов: Re: Sta vi mislite o tucama i nasilju u gradu?   Sta vi mislite o tucama i nasilju u gradu? I_icon_minitimeFri Sep 12, 2008 9:11 am

Planetary ::
Hmm ja mislim da se ne treba tuci ovako medjusobno nego brate udri ove sabane iz drugih zemalja :P kako Englezi? oni se medjusobno ne biju,ali zato kad odu u inostranstvo cepaju sve redom pa ko im sta kaze. Ja sam za to da treba lesiti sve redom iz inostranstva.



P.S. mislim naravno na utakmice :P

Englezi se piche medjusobno samo ne na javnim mestima jer je njihov zakon vise nego rigorozan.

A posto mi nismo Englezi i nemamo ni drzavu ko svet a o zakonu da ne pricham :P ko tebe jednom ti njega 3 puta :P
Назад на врх Go down
Sponsored content





Sta vi mislite o tucama i nasilju u gradu? Empty
ПорукаНаслов: Re: Sta vi mislite o tucama i nasilju u gradu?   Sta vi mislite o tucama i nasilju u gradu? I_icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Sta vi mislite o tucama i nasilju u gradu?
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Sta inace pijete kad ste u gradu?
» Sta najvise volite da jedete u gradu,po restoranima itd..? :)
» Sta mislite o metalcima?
» Sta mislite o grupi Bad Copy??
» Shta mislite o emo fazonu???

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Extreme :: Zabava :: Kuda veceras?-
Скочи на: