Extreme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodosli na forum Extreme. Forum je za sve redom.. Nauka,knjizevnost,zdravlje,sport,ljubav,sex,muzika,filmovi,humor,istorija,skola,posao,fakultet,download,i jos dosta toga.. Jedini uslov da budete na forumu,je da se dobro zabavite..Uzivajte...:))
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 SMS porukice 2

Go down 
АуторПорука
Admin
Admin
Admin


Број порука : 420
Join date : 10.09.2008

SMS porukice 2 Empty
ПорукаНаслов: SMS porukice 2   SMS porukice 2 I_icon_minitimeFri Sep 12, 2008 1:34 am

200. Bog samo zna sto te volim tako ja, sto cu te voleti jos sto godina!

199. Zelela sam ti poslati nesto neopisivo lepo, simpaticno, osecajno, umiljato, vruce, erotnico i vrlo pametno, ali nazalost ne mogu da stanem na ekran! :-)

198. Zasto pada kisa, zasto sunce sija, zasto vidis drugog, kad te volim ja!

197. Ti si moj san zvezdo, daleko za moju noc, ti si dan ti si moj san, nema mi leka, ako ti ides u noc, tuga ce doc, ti si moj san.

196. Poslala sam nocas andjela da te cuva, andjeo mi se ubrzo vratio, i rekao da andjeli ne cuvaju andjele.

195. Ucini bar jednu gresku, da lakse mogu te ostaviti...

194. Slusam muziku vetra, u stvari to vetar place i mislim da te mrzim, a volim te sve jace.

193. Hteo bih da sam suza, da se u tvome oku rodim, na tvom obrazu da zivim da delim sa tobom i dobro i zlo i na tvojim usnama daumrem.

192. Tebi moja mazo, tebi moje srce pripada...

191. Reci sunce i ja cu te ogrejati, reci andjeo i ja cu te sacuvati, reci secer i ja cu te zasladiti, reci Zdravko i ja cu te ...

190. Zar nikad neces shvatiti da se i osmehom moze plakati!

189. Na postelji dve tri kapi krvi veruj decko ti si meni prvi.

188. Marina ljubavi moja ti si moja kap usred kise.

187. Nemoj da se naginjes kroz prozor. Mozes pasti nekome na pamet.

186. Oprosti sto se i sada sjetih tebe kroz srce mi prostruji nesto vrelo. Oprosti sto cu se uvijek secati tebe i onda kada srce to ne bude htjelo...Mislim na tebe...

185. Pitces me ko mi je vazniji-Ti ili MOJ ZIVOT? Ja cu reci da mi je MOJ ZIVOT vazniji, a ti ces se okrenuti i otici neznajuci da si TI MOJ ZIVOT!

184. Uvek kada ti bude tesko, seti me se i ne placi, jer onaj ko se smeje, lepsi je i mnogo jaci.

183. Vec u prvim trenucima zaljubio sam se u tebe i duboko te upisao u svoje srce.

182. Srce moje mirno je spavalo, dok tebe nije upoznalo, kad te je upoznalo na tebe se je otkacilo.

181. Their are moments in life when you really miss someone. And you wish you could just pluck them from your dreams.....

180. Ne znam, sto bi ucinila, najradije bi te ubila, tako jako sam se u tebe zaljubila.

179. Sveca bez vatre ne moze goreti, ja pa bez tebe ne mogu ziveti.

178. Posvuda neka ruze cvateju, kuda stanes ti s nogom, jer uvijek te imam u glavi, kao cvet u travi.

177. Ti si secer, ja sam med, pa smo zajedno sladoled.

176. Putuj poruko moja i razveseli je, ako spava, probudi je, ako cita, poljubi je.

175. Ptica voli gnjezdo, medved voli sladki med, ja pa volim tebe vise nego sladoled.

174. Pticek voli pticicu tamo u mirisnom raju, ja pa volim tebe, iako u tudjem kraju.

173. Ptice daleko lete, s njima ide moje srce, kada pa sunce za goru zadje, seti se draga mene.

172. Bistri potok, brzo sumi, sve moje misli, k tebi vodi.

171. Budi lepa kao cvece, dobra kao pcelica, dugo, dugo zivela i uspomenu na mene imala.

170. Cekala sam princa na belom konju, a dosao je konj u belom BMW-u...

169. Cekam te, cekam, u proljecnoj tami, srce me boli, jer tebe jos nema.

168. Ako je u dvoje tako lijepo, kako je tek u troje.

167. Preko gore tri, preko devet sela, najlepsa djevojka si ti.

166. Kad ti ide sve naopaako, kad je ceo svet protiv tebe, ne zaboravi, da te negde ceka jedano srce, koje te voli.

165. Samo tebe volim, samo tebe znam, samo tebi zivot cu dam.

164. Seti se dana i tih noci, kad zajedno smo hodali ja i ti.

163. Sretne zvijezde, tamna noc, tebi draga, laku noc.

162. Srce je bogastvo, koje se ne prodaje i ne kupuje, nego daruje.

162. Sreca tvoja je zelja moja.

161. Reci sjajnoj zvezdi sto na nebu sja, da te poljubi umesto mene, jer ne mogu ja... Reci sjajnoj zvezdi sto na nebu sja, da te poljubi umesto mene, jer ne mogu ja..

160. Ako me volis, ne pricaj nikom. Ako me zelis, ne daj me nikom. Ako me ljubis, ljubi me nezno. Ako ni jedno od toga nije, vrati mi srce oprosteno ti je!!!!

159. Tvoja ljubav je kao potok što iz raja tece, zbog tebe je moj život pun srece. Šaljem ti poljubac sladji od meda, ti si ono što meni u životu treba!

158. Kad se noc spusti i prekrije prozor tvoj, po nebeskoj pomrcini poljubac ti šaljem svoj, nek poljubac stigne tamo gdje ne mogu ja i tiho ti šapne mislim na tebe ja.

157. Vjetar mi te donio s nebeskih visina, da budemo jedno, da nas obuzme toplina. Valovi su mi te donijeli sa morskog dna, da budeš moja stvarnost, a ne dio sna!

156. Rodila sam se placuci dok su se svi oko mene smejali, a umrecu smejuci se dok svi oko mene budu plakali!

155. Nemoj nikada ostaviti onog koga volis radi nekoga ko ti se samo svidja!

154. Tesko je gledati buducnost ocima punim proslosti!

153. Pozeli samo: da nikad ne izgubis voljeno i da nikad ne zavolis izgubljeno!

152. E da te Bog voli kao ja, Ziveo bi vecno!

151. Voli, Veruj, Daj! ALO PAZI! Koga, Kome, Sta!

150. Nemoj da me gledas dok te gledam, jer oni sto nas gledaju pomislice da se volimo!

149. Neko u srcu cuva srecu, neko deo sna, neko komad ljubavi, a tebe cuvam ja!

148. Ako postoji radost, onda je to s tobom,ako postoji bol onda je to zivot bez tebe, ako postoji netko koga volim i zelim pokraj sebe, onda si sigurno to ti.

147. Nocas cu brojati zvezde i najlepsu cu pokloniti tebi. A u ponoc uz zvezdu padalicu pozele cu da me se ponekad setis!!!

146. Nocas je mesec crven od besa jer sam mu ukrala jednu zvezdu a ta zvezda si ti!

145. Sama sam, a neznam gde! Mozda znas put do mene? Zato molim, te ne zaboravi me i misli na mene, jer ja iz dna srca volim te, jer ti u mom zivotu si sve...

144. Tvoje su oci dva bisera koja svetle u tami ovog mracnog sveta i koje osvetljavaju put mojoj dusi!

143. Nocas sam sanjala andjela kako ljubi moje usne na kisi, nocas sam se videla u zagrljaju daleko odavde, nocas sam sanjala TEBE!

142. Jednom ces me pitati volim li vise zivot ili tebe. Ja cu odgovoriti - zivot. Ti ces se okrenuti i otici, a neces ni znati da si ti moj zivot...

141. Voli jer greh je vleti, a greh je najsladji a sladje je voleti od mrzeti, a ako volis da mrzis onda mozes da volis i zato voli me jer ja volim te!!!

140. Zivot je kratak za samo jednu ljubav ali obicno jedna ljubav i cini zivot zivotom.

139. Bez obzira gdje odes, koliko daleko, dio mene ce biti s tobom i dio tebe ce.

138. Kazu da je za srecu potrebno dvoje. Ja sam nesrecan. Kazu da je za ljubav potrebno dvoje, lazu ja volim za oboje.

137. Volim te ko nebo plavo volim te budalo mala.

136. Srce boli i boli ah zasto ja tebe volih.

135. ...kada jednom umres, tvoje ce se srce rasuti na tisucu zvijezda i svaki covjek koji pogleda u nebo, zaljubit ce se u noc...

134. ...zamisli sebi nesto najljepse, najslade, dodaj k tome beskrajnost, prosiri sa vjecnoscu, ukrasi sa zvijezdama, tek tada ces bar malo znati koliko mi znacis...

133. Potrazi me u zalasku sunca. Potrazi me u svitanju dana. Naci ces me u prici za dvoje, naci ces me u pjesmi o nama!

132. Ne mogu te voljeti vecno jer ni moj zivot nije vecan mogu samo da te volim onaj dio vecnost koliko traje i moj zivot.

131. Ako nekog volis nemoj da ga guras od sebe, mozda ga gurnes prejako.

130. Voleo bih da sam kap kise koja je dana spadala, da ti padnem niz vrat, medju grudi, ogledam se u mirisu svezih breskvi i isparim od srece.

129. Volim YOUR EYES zato sto su VERY NICE malcice LOOK AT ME a onda DON'T FORGET ME moje srce TIK-TAK FOR YOU BECAUSE I LOVE YOU!

128. Sinoc sam dobila poruku sa neba. Bogovi su se zalili da im je pobegao najlepsi Andjeo. Ne brini, nisam te odala!!!

127. Tek kad andjeli postanu zli, kad okeani presuse svi, tad srce ce moje prestati goreti, i ja cu te prestati voleti...

126. Ti mozes drugoj u zagrljaj pasti drhtat ces poput morske pene, ako budes na vrhuncu strasti sklopices oci i videti mene!

125. Vec odavno nada u mom srcu je izcezla da cu pronaci luku gde cu se skriti, usred olujnog mora nadjoh tebe... tebe luku moju gde cu vecno biti!

124. Traze se najlepse okice, bez dokumenata su presle granicu prijateljstva, bez dozvole ukrale moje srce. Poslednji put vidjene u prostorijama mojih snova.

123. Love is photogenic, it needs darkness to develop.

122. Udisem te kao letnje mirise jutrom
Kad me tvoji sapati probude
tiho kao najlepsa melodija
Moje ime na tvojim mekim usnama

121. Kada budes spavala u san cu ti doci ja da te vidim da te grlim da te ljubim da te imam samo za sebe. Jer jedino te tada mogu imati, nesudjena ljubavi!

120. Za tvoje snene oci... bisere, stavljam svoje srce dlanove i ovaj zivot tebi darujem, NEKA BUDE ZAUVEK... !!!

119. Teram te iz sebe, sa sobom se borim, zelim te mrziti a prokleto te volim!

118. Ziveti bez ljubavi to je kao noc bez jutra, kao danas bez sutra, kada dusa ti je prazna samoca najgora je kazna!!!

117. Ako se ikada budemo rastali neka to bude u PROLJECE, jer tesko je gledati druge ljubavi kako se radjaju dok nasa umire.

116. Zaboravi me samo na trenutak i videces koliko je tesko ziveti bez mene!

115. Ako negdje postoji sjaj onda je on u tvojim ocima. Ako negdje postoji bol onda je to zivot bez tebe. Ako je itko na ovom svijetu voljen onda si, vjeruj mi ti!!

114. Rastojanje koje je sada medju nama pomnozi sa 200 000, i predji toliko, stici ces na kraj sveta, stani na ivicu i pogledaj ka meni, toliko +2cm te volim!

113. Veceras kad skopis oci sanjaj o nekom ko misli na tebe i osetices da su snovi u kojima zivimo najsladji bar ove noci!

112. Nema zivota bez lljubavi, ni ljubavi bez ljubomore, ni ljubomore bez prevare, ni prevare bez razloga!

111. Ti imas nesto posebno, nesto vrlo lepo, sarmantno, nesto sto drugi nemaju i nikad nece imati, ti imas MENE!!!

110. CUVAJ ME-u malomkutku svoga srca. Nek ti moje misli ne remete nijedan trenutak zivota.VOLI ME-tek toliko ta znam da postojim!

109. Ne dozvoli da daljina ucini svoje, jer ono sto nas veze jace je od dalljine, trajnije od vecnosti!

108. Da je zrno peska jedinica za ljubav, sve pustinje ovog sveta nebi bile dovoljne da ti kazem koliko te volim!!!

107. Kada pogledas u nebo i vidis zvezda sjaj, moje srce samo je tvoje ljubavi znaj. Kada osjetis na licu vetra dah, to ja saljem svoj poljubac tebi kroz mrak.

106. Kada budes spavala u san cu ti doci ja da te vidim da te grlim da te ljubim da te imam samo za sebe. Jer jedino te tada mogu imati, nesudjena ljubavi!

105. Bog mi daje, Bog mi uzima, samo tebe neka mi ne oduzima, sve sto sada imam, to si ti, moja jedina i najveca ljubavi!

104. ZA TVOJE SNENE OCI.... BISERE STAVLJAM SVOJE SRCE U DLANOVE I OVAJ ZIVOT TEBI DARUJEM, NEKA BUDE ZAUVEK!!!

103. Moje misli tebi odlaze, lako dodju a tesko prolaze, iz daljina k'o da cujem glas gotovo je nema vise vremena za nas!

102. Voli jer hrabri vole, a kukavice cekaju da budu voljene.

101. Zaljubljen covek misli da uvek voli prvi put, iako je pre toga sto puta voleo, a dogadja se cak da veruje kako je odista samo ovaj put istinski voleo.
Назад на врх Go down
http://extreme.team-talk.net
 
SMS porukice 2
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» SMS Porukice 1
» SMS Porukice 3
» SMS Porukice 4

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Extreme :: Zabava :: Blebetanje..Svastara.. :)-
Скочи на: