Extreme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodosli na forum Extreme. Forum je za sve redom.. Nauka,knjizevnost,zdravlje,sport,ljubav,sex,muzika,filmovi,humor,istorija,skola,posao,fakultet,download,i jos dosta toga.. Jedini uslov da budete na forumu,je da se dobro zabavite..Uzivajte...:))
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 Ban sa servera, sa razlogom?

Go down 
+2
Admin
Ljuba
6 posters
АуторПорука
Ljuba

Ljuba


Број порука : 67
Join date : 10.09.2008
Age : 29
Локација : Marinkova Bara :)

Ban sa servera, sa razlogom? Empty
ПорукаНаслов: Ban sa servera, sa razlogom?   Ban sa servera, sa razlogom? I_icon_minitimeSun Sep 14, 2008 7:15 am

Da li vam se desilo da dobijete ban sa servera tj. sa svih kanala?? Sta ste uradili da bi bili banovani... Recite nam razlog da ne ponovimo istu gresku Smile
Назад на врх Go down
Admin
Admin
Admin


Број порука : 420
Join date : 10.09.2008

Ban sa servera, sa razlogom? Empty
ПорукаНаслов: Re: Ban sa servera, sa razlogom?   Ban sa servera, sa razlogom? I_icon_minitimeSun Sep 14, 2008 7:19 am

Lool lol! Pa ban sa servera jedino moze da se dobije.. Zbog reklamiranja nekog sajta (spam) ,reklame nekog kanala na javnim kanalima.. (spam) , ukucati kod u kome je virus.. neki nick (retko)...
i ne znam ni ja.. ponekad neko ponasanje... (loshe) :P P.S. Ja sam dobio jedno 4-5 puta ban .. zbog spama- reklamiranje nekog sajta :S Smile
Назад на врх Go down
http://extreme.team-talk.net
Delija021

Delija021


Број порука : 80
Join date : 11.09.2008
Age : 37
Локација : Severna tribina

Ban sa servera, sa razlogom? Empty
ПорукаНаслов: Re: Ban sa servera, sa razlogom?   Ban sa servera, sa razlogom? I_icon_minitimeSun Sep 14, 2008 2:44 pm

Kolko mi se to puta desilo zbog nedolicnog ponasanja :P lepo se najebes mama svima i oni te ljubazno odstrane :P
Назад на врх Go down
Bebito Corleone

Bebito Corleone


Број порука : 69
Join date : 11.09.2008
Age : 32
Локација : Flaster-City

Ban sa servera, sa razlogom? Empty
ПорукаНаслов: Re: Ban sa servera, sa razlogom?   Ban sa servera, sa razlogom? I_icon_minitimeSun Sep 14, 2008 3:43 pm

Ja cesto da mi je ukljucen Winamp song cheking i ja pocnem da menjam pesme na svake 3 sec.
Назад на врх Go down
https://www.youtube.com posetite haha
Planetary
Admin
Planetary


Број порука : 145
Join date : 10.09.2008

Ban sa servera, sa razlogom? Empty
ПорукаНаслов: Re: Ban sa servera, sa razlogom?   Ban sa servera, sa razlogom? I_icon_minitimeMon Sep 15, 2008 7:32 am

Admin ::
Lool lol! Pa ban sa servera jedino moze da se dobije.. Zbog reklamiranja nekog sajta (spam) ,reklame nekog kanala na javnim kanalima.. (spam) , ukucati kod u kome je virus.. neki nick (retko)...
i ne znam ni ja.. ponekad neko ponasanje... (loshe) :P P.S. Ja sam dobio jedno 4-5 puta ban .. zbog spama- reklamiranje nekog sajta :S Smile

ccc spameru lol! lol! lol! :P

ma onde botovi banuje ko ludi...operateri su fini Very Happy
Назад на врх Go down
joccka93




Број порука : 10
Join date : 20.09.2008
Age : 30

Ban sa servera, sa razlogom? Empty
ПорукаНаслов: Re: Ban sa servera, sa razlogom?   Ban sa servera, sa razlogom? I_icon_minitimeSat Sep 20, 2008 2:16 am

Ljuba ::
Da li vam se desilo da dobijete ban sa servera tj. sa svih kanala?? Sta ste uradili da bi bili banovani... Recite nam razlog da ne ponovimo istu gresku Smile
Ma postoje reci koje ne smeju da se kazu , ja se zezala sa nekim likom , neko malo dete smo pominjali , on kaze da place i da ne zna shta da mu radi , a ja rekoh pa kupi mu igracku , autic ili barbiku . I oni me banovashe , a htela sam da pomognem Laughing , milsim ...
Назад на врх Go down
Sponsored content





Ban sa servera, sa razlogom? Empty
ПорукаНаслов: Re: Ban sa servera, sa razlogom?   Ban sa servera, sa razlogom? I_icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Ban sa servera, sa razlogom?
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Ban sa servera,bez razloga?
» RAWs Servera & mIRC-a

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Extreme :: mIRC :: Vasa iskustva iz pricaonice-
Скочи на: