Extreme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodosli na forum Extreme. Forum je za sve redom.. Nauka,knjizevnost,zdravlje,sport,ljubav,sex,muzika,filmovi,humor,istorija,skola,posao,fakultet,download,i jos dosta toga.. Jedini uslov da budete na forumu,je da se dobro zabavite..Uzivajte...:))
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 Koliko vam je vazno obrazovanje?

Go down 
4 posters
АуторПорука
Admin
Admin
Admin


Број порука : 420
Join date : 10.09.2008

Koliko vam je vazno obrazovanje? Empty
ПорукаНаслов: Koliko vam je vazno obrazovanje?   Koliko vam je vazno obrazovanje? I_icon_minitimeThu Sep 11, 2008 3:50 am

Pitanje : Koliko vam je vazno obrazovanje u zivotu? Razmislite ako ne ucite...Nece nista biti od posla,a ako nema posla...Onda kopanje kanala lol! E pa...sad ... Vas odgovor je...? Very Happy
Назад на врх Go down
http://extreme.team-talk.net
NCK

NCK


Број порука : 124
Join date : 11.09.2008

Koliko vam je vazno obrazovanje? Empty
ПорукаНаслов: Re: Koliko vam je vazno obrazovanje?   Koliko vam je vazno obrazovanje? I_icon_minitimeThu Sep 11, 2008 6:56 am

Za sada mi je najvaznije u zivotu. Ne zelim da se menjam (ni u kakvom pogledu), pa se nadam da se ni to moje misljenje nece promeniti s' vremenom. Smile
Назад на врх Go down
Planetary
Admin
Planetary


Број порука : 145
Join date : 10.09.2008

Koliko vam je vazno obrazovanje? Empty
ПорукаНаслов: Re: Koliko vam je vazno obrazovanje?   Koliko vam je vazno obrazovanje? I_icon_minitimeThu Sep 11, 2008 2:04 pm

Ma sta pricala druga dece,normalno da je najvaznije obrazovanje. Sto bi znacilo za mene je sada skola najvaznije...
Назад на врх Go down
Princess_Jaffa_

Princess_Jaffa_


Број порука : 168
Join date : 10.09.2008
Age : 31
Локација : Apatin

Koliko vam je vazno obrazovanje? Empty
ПорукаНаслов: Re: Koliko vam je vazno obrazovanje?   Koliko vam je vazno obrazovanje? I_icon_minitimeFri Sep 12, 2008 1:39 am

Ja ne znam sta se samnom desava ali sve manje bitno mi postaje obrazovanje.... Ali trudim se da postizem neke vrlo dobre rezultate... Ipak moja buducnost je u mojim rukama... (na neki nacin)
Назад на врх Go down
Sponsored content





Koliko vam je vazno obrazovanje? Empty
ПорукаНаслов: Re: Koliko vam je vazno obrazovanje?   Koliko vam je vazno obrazovanje? I_icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Koliko vam je vazno obrazovanje?
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Koliko dugo cekate na sex? :D :D
» Koliko vam je vazan imidz?
» Koliko se poveravate prijateljima?
» Koliko verujes u prijateljstvo?
» Koliko chesto menjate partnera???

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Extreme :: Drustvo :: Skola i fakultet-
Скочи на: