Extreme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodosli na forum Extreme. Forum je za sve redom.. Nauka,knjizevnost,zdravlje,sport,ljubav,sex,muzika,filmovi,humor,istorija,skola,posao,fakultet,download,i jos dosta toga.. Jedini uslov da budete na forumu,je da se dobro zabavite..Uzivajte...:))
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 SMS Porukice 3

Go down 
АуторПорука
Admin
Admin
Admin


Број порука : 420
Join date : 10.09.2008

SMS Porukice 3 Empty
ПорукаНаслов: SMS Porukice 3   SMS Porukice 3 I_icon_minitimeFri Sep 12, 2008 1:36 am

300. Zasto je zivot gorak, zasto su ljudi zli, zasto postoji ona, zasto je volis ti?

299. Mozda kad bude svanulo juce, mozda kad razum srce potuce, i ovo sunce ugasi kise, mozda te necu voleti vise!

298. Ako voleti znaci ziveti, onda voleti tebe znaci ziveti vecno.

297. Ko me nece, taj me ne zasluzuje!

296. Sve vreme pokusavam da ti otkrijem manu. Konacno sam u tome uspela. ANDJELE, PA I NEMAS KRILA!!!

295. Andjele moj najdrazi darujem ti ovaj poljubac nasladjii.

294. U mome vrtu ruza si jedina.

293. Najljepsa pjesma strune, najljepsa pjesma ptice, to ne kaze, sto u srcu osjecam ja.

292. Pogledaj se u ogledalo i videces kako izgledaju moji snovi!

291. I da si nebo, zvezda bih postala. I da si otrov, ja bih te probala. Da tebe nema, ja ne bih zivela!!!

290. Nisi Bog i zato necu da te molim!

289. Ako me ikada zaboravis ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju one koji su ih zaboravili!

288. Niko nije toliko ruzan da ga niko ne voli, i niko nije toliko lep da ga svi vole.

287. Nauci me da lazem pa cu ti reci da te nikada nisam volela!

286. Ako je ljubav droga, onda sam ja najveci narkoman!

285. I da te mrzim moja mrznja bi te volela.

284. Zivim medju hiljadama ljudi, a volim samo tebe!

283. Volela sam nekad nekog, ali nikad nikog, kao nekad nekog!

282. Ti si neko i nesto na ovom svetu, a meni si ceo svet!

281. Ja sam kao zrno peska u pustinji. Ako me izgubis vise me nikada neces naci, jer ce ti svaka druga liciti na mene!

280. Ne trazi od mene da budem idealna. Ako to postanem potrazicu i idealnog decka!

279. Voli te tvoja, ti znas koja, ljubavi moja!

278. Ti si moj zivot, a ja zivot imam samo jedan!!!

277. Iz drugarstva se ljubav radja. Hajde da budemo drugovi!

276. Nikada te se necu secati, jer te nikada necu zaboraviti!!!

275. Volela bih da sam droga, da me volis kao Boga, da me ubrizgas u vene i da umres ti zbog mene.

274. Da si moj, da si moj dala bi ti zivot svoj, da mi je, da mi je leci kraj tebe!

273. Moja ljubav za tebe prestat ce kada slijepi slikar uspije naslikati zvuk padanja latice ruze na stakleni sag sa dvorca koji ne postoji...

272. U secanju zivis raspletene kose, samo lik ti gubim godine ga nose.

271. LJUBAV NIJE SAN, JER SAN NE BOLI.

270. Nocas je moju dusu obavila tuga, nocas sam tiho plakala jer njega ljubi druga.

269. Posle tebe, ja vise nemam dusu, TI si je odneo. Posle tebe ja vise nemam srce, TI si ga slomio. Posle tebe ja ne postojim, Ti si me ubio!

268. U svakoj svojoj suzi vidim tebe, zato placem jos vise da bih te sto duze gledala. VOLIM TE!!!

267. Secati se znaci voleti, a ja cu se tebe UVEK secati!!!

266. Oprosti mi sto sam tuzna i sto moje srce place, ali ti si otisao drugoj, a ja te volim sve jace!!!

265. Idi, samo znaj da tvojim odlaskom NISAM izgubila mnogo, izgubila sam SVE!!!

264. Sama sam i nemam gde, cekam te ali nema te, vrati se, VOLIM TE!!!

263. Upoznala sam te u jednom trenutku a proci ce vecnost dok te zaboravim!

262. Ako jednom budes imao cerku, pogledaj je i pomisli sta bi uradio kad bi joj neki covek naneo onoliki bol kao ti meni!!!

261. Korak po korak sad pruzam sama, a jedna me kazna zivota grebe, jer uvek sam spremna sve da ti dam i sve da urdim, andjele, za tebe!

260. V=ece je proslo, O=pet ce doci, L=ep je zivot, I=to ce proci, M=islim da te voli, T=o nije sve, E=vo jos jednom VOLIM TE

259. UPOZORENJE:Ova vest donosi radost i dobro raspolozenje. Zato uzivaj u svakom trenutku zivota i osecaj da bas sada neko misli na tebe...

258. Put kojim idem...Zivot koji zivim...NISU MOJI...ali ljubav kojom volim je SAMO MOJA i ona pripada TEBI...

257. Iz ociju suze kaplju usne tvoje ime sapcu a srce boli zato sto te ludo voli.

256. U Ljubav veruje onaj ko vidi i oseca i zna da se sreca i ljubav poklanjaju, kao najlepsi dar, zato primi od mene skroman poklon-poljubac, pa neka ti ulepsa dan!

255. Porukica ova nek te razveseli, pise ti je neko ko te mnogo zeli! Ta je zelja jaca i od srca moga jer zavoleh tebe preko mobilnoga!

254. Neki snovi su duzi od drugih, neki snovi su lepsi od drugih, a moj najlepsi san upravo cita ovu poruku!

253. Dok zvezde sjaje, patka nosi jaje, dok vetar duva, patka jaje cuva. Kad izleze pace voli ga jos jace. Ti si moje pace Volim te najjace!!!

252. Bota volim te jer si moj život, a volila bi te i da si moja smrt. Zauvijek tvoja pahuljica.

251. Ko voli zna koliko boli i koliko je tesko LJUBAV naci, samo ko pati moze da shvati sta u zivotu LJUBAV znaci !!!

250. To nije moja prica to je neki drugi Film bar kad bi ostala bez vida da tvoje lazi nevidim to nisu moji snovi vec neka druga sanja to MI NISMO JEDNO ZA DUGO !!!

249. Kada vidis ruzu da u vrtu vene ti uberi je i sjeti se mene !!!

248. Da ublazi BOL Bog je LJUBAV dao a da BOLI za to nije znao !!!

247. Tesko je kad srce krije, da ljubav potrebna nije.

246. Neka ti svetlost novog dana obaja dusu, ispuni je najdivnijim osecanjima i neka ti BOG podari sve sto NEMAS a ZELIS i sacuva sve sto IMAS a VOLIS!

245. Kada me budes pitao sta vise volim tebe ili zivot, reci cu zivot. Naljutices se i otici...neces znati da si ti moj zivot?

244. I dok drugoj ljubav priznajem, u dusi tvoj ja ostajem.

243. Na bunaru zlatna casa a u casi ljubav nasa. Ko razbije zlatnu casu razbice i ljubav nasu.

242. Ljubim drugu, jer tebe nemogu, srce mi place volim te sve jace.

241. Ponekad mi toliko setas mislima da se upitam kako te noge ne zabole.

240. Ne pitaj sunce da uvjek sja... ne moze postoji noc. Ne trazi od covjeka da vjecno zivi... ne moze postoji smrt. Ne trazi od mene da ne volim... ne mogu postojis ti!

239. I want to have you by my side, without you I cant sleep at night, the only thing I want to do is to be in love with you!

238. JA... pogledom pratit cu te, dodirom mazit cu te, zagrljajem branit cu te, poljupcima hranit cu te, suzama tjesit cu te, ZAUVJEK voljet cu te!

237. U zivotu zelim samo jedno, da nikada ne volim izgubljeno i da nikada ne izgubim Voljeno...

236. Ti si najvece blago ovoga sveta, a ja sam najbogatija na svetu, jer si pored mene.....

235. Slagacu te ako ti kazem da te volim vise od zivota, jel Volim ovaj zivot zato sto si ti deo njega...ILY S.H.

234. Ljubav je love story, ljubav je vatra sto gori, ljubav je noc i dan, a na kraju si zajeban.

233. Sve bi mogli mi, ako hoces poslusati srce svoje i nasla za mene malo vremena, sve bi mogli samo kad bi htela ti...

232. Ako te plasim zovi 92, ako te plasim zovi 93, ako te povredim zovi 94, a ako me hoces samo me zvrcni.

231. Ako me voliš, ne pricaj nikom. Ako me želiš, ne daj me nikom. Ako me ljubiš, ljubi me nežno. Ako ni jedno od toga nije, vrati mi srce oprošteno ti je……….

230. Vetar mi te doneo, spustio s nebeskih visina da budemo jedno, da nas obuzme toplina. Talasi su mi te doneli sa morskog dna da budes moja STVARNOST a ne SAN.

229. Znaj necu te voleti vecno, ali ne ljuti se jer nista ne traje vecno, volecu te jedan deo vecnosti, koliko traje moj zivot.

228. I pusticu ovu suzu tise jer, tebe nema pored mene vise.

227. Zbog tebe bih sve ostavila druge, ako sam pogresila, kazni me, al jednom reci bar ove noci tuzne, dal bi zaplakao ti ako me ne bude.

226. Kada pocne lisce padati mogu li se tebi nadati, no po tvome lakom hodu nada pada mi u vodu.

225. Moje misli tebi odlaze, lako dodju a tesko prolaze, iz daljina ko da cujem glas, gotovo je nema vise nade za nas.

224. Daj mi sebe od sebe ako neces da mi srce nazebe jer kad tebe nema ljubavi, cini mi se da je zima...

223. Pozeli da si zelja i ja cu te zeljeti. Pozelida si nada i ja cu se nadati. Pozeli da si ljubav i ja cu te voleti. Al ne pozeli da si bol jer necu te preboleti.

222. Reci sjajnoj zvezdi sto na nebu sja, da te poljubi umesto mene kad nemogu ja . . .

221. U srce sam te zakljucao nemozes izaci, a kluc sam izgubio nemogu ga naci!!!

220. Poljubac se prvi pamti, u srcu dugo krije, poljubac je uvek lep al ko prvi nikad nije.

219. Voli jer samo hrabri vole a kukavice cekaju da budu voljene.

218. Bio si zivot
Bio si sve
Bio se nekad
Ali vise ne

217. Ja bih opet tebe izabrala i ne bi se zato pokajala. Dusu i telo sve sam tebi dala samo da jos jednom budem tvoja "MALA"

216. ZIVIM - jer su oni to htjeli
VOLIM - jer sudbina to svima deli
PATIM - jer volim dragi oci tvoje
UMIREM - jer volim no sto nikad nece biti moje

215. Volela sam jednog decka i on je voleo mene samo sto se nismo voleli u isto vreme.

214. Znamo da alkohol skodi al dodje nam ponekad jer utehe nema u vodi.

213. Pusti me da zivim jer nisam trazila da budem rodjena.

212. Prolazim kroz tamne ulice koje su prie bile svetle. Ulice tamne kao i moje srce kad nisi ti kraj mene.

211. Seti se mene jedne noci kada ti bude najveca radost jer mi smo se sreli na najvecoj stazi koja se zove "MLADOST"

210. Kad se dvoje rastaju, budale placu, srecni nadju drugog a pametni odavno imaju rezervu!

209. Ako ti se veceras veliki smesni covek uvuce u krevet i stavite te u svoju torbu, ne brini se. Od Deda Mraza pozelela sam tebe.

208. Prestacu da te volim, prestacu da ti se divim, prestacu da mislim na tebe onog dana kad cu prestati da zivim.

207. Ljubi dok si mlada, sad kad imas koga, jer ljubav je slatka, a mladost je "KRATKA"

206. Ima jedan cvet, al ne znam mu ime, mislim da se zove "ne zaboravi me"

205. Iz ociju suze kaplju, usne tvoje ime sapcu, a srce boli zato sto te ludo voli!!!

204. Ja ne volim pice al pijem zbog tebe, ja ne volim suze al placem zbog tebe, ja ne volim sebe, al zato volim tebe.

203. Kad nocu nebo gledas ti mislis da zvezde sijaju, to se andeli nebo bude da tebe gledaju . . .

202. Volim te-zasto da to krijem, da se opijem-da suze lijem? Volim te-zelim ti to reci, zasto da patim zbog te dve reci??!!

201. Pederu glupi, konju jedan cupavi, prokleti idiote, odvratni smrade, ti glupavi gade, ti obicni klinjo, "VOLIM TE" svinjo!
Назад на врх Go down
http://extreme.team-talk.net
 
SMS Porukice 3
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» SMS Porukice 1
» SMS porukice 2
» SMS Porukice 4

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Extreme :: Zabava :: Blebetanje..Svastara.. :)-
Скочи на: