Extreme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodosli na forum Extreme. Forum je za sve redom.. Nauka,knjizevnost,zdravlje,sport,ljubav,sex,muzika,filmovi,humor,istorija,skola,posao,fakultet,download,i jos dosta toga.. Jedini uslov da budete na forumu,je da se dobro zabavite..Uzivajte...:))
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 SMS Porukice 4

Go down 
АуторПорука
Admin
Admin
Admin


Број порука : 420
Join date : 10.09.2008

SMS Porukice 4 Empty
ПорукаНаслов: SMS Porukice 4   SMS Porukice 4 I_icon_minitimeFri Sep 12, 2008 1:36 am

400. Jos uvek zelim iskrenu plavu dubinu tvojih ociju, zelim da moja ruka dodirne tvoju, toplinu tvojih usana na usnama zelim, zelim da me ljubis volis do kraja.

399. Jedna devojka zaljubljena suze nocas mora kriti. Jedna devojka sad je tuzna a mogla je srecna biti!

398. Ljubav je zivot, ljubav je radost, ko ljubavi nema bednik je pravi jer covek zivi od ljubavi!

397. Ti si jedino pitanje na koje odgovaram suzama.

396. Nije tesko zaljubiti se tesko je to reci!

395. Ti me pitas koga volim.

394. Kad izgubis ono sto najvise volis onda i dalje nastavljas da zivis mada je zivot taj gori od smrti.

393. Pitas me kako pesma moze da boli kad cujes zvuke tuzne i setne, tako je kada se voli neko ko je slucajno sreten.

392. VOLI; VERUJ ali pazi koga i sta.

391. Ti mislis da sam srecna jer ti to moj pogled kaze a srce moje pati jer pogled nekad laze.

390. Lako je voleti onoga koga si mrzeo, ali tesko mrzeti onoga koga si volela.

389. Seti me se, ali te ne zaduzujem, zaboravi me, ako to zasluzujem.

388. Voli decka bilo koje boje, samo nemoj decka drugarice svoje.

387. Roditelji da svi znate, mladim srecu ne dirajte!

386. Imala sam 15 godina i posla u razred vise, volela sam samo tebe i nikoga vise.

385. Kada imas decka, iskreno ga voli, nemoj da ga varas, upamti to boli.

384. Vodi ljubav dok si mlada, kad ostaris nemas kada.

383. Kad ti kaze: "volim te!", reci mu da laze, jer se prava ljubav u oci ne kaze!

382. Tesko je umreti kad nista ne boli, a jos teze preboleti koga srce voli.

381. Moram biti pametna, kazem sama sebi, ali da sam pametna, volela te ne bih!

380. I nek blista casa u kojoj i malo pene jos se sivi.

379. I nek blista casa u kojoj i malo pene jos se sivi, pij i pevaj draga moja, na zemlji se jedanput zivi.

378. Jednom se voli, jednom se zivi, jednom se dise i nikada vise.

377. Ljubav je sila, ljubav je moc, gotovo dete za jednu noc!

376. Voli - jer velika su srca koja vole!

375. Ne veruj onom ko ti kaze: "volim te!", vec onom ko te sa suzama u ocima pita: "volis li me?"

374. Nemoj biti ljubomorna, jer tom nema leka, taj lek ne prodaje ni jedna apoteka.

373. JEBES MI MATER AKO TE NE VOLIM!

372. Trebas mi... da ti pruzim ono cega sam puna: paznju, neznost, ljubav, poljubce, srecu... cekam i cuvacu sve ovo za tebe , jer mislim da ti to zasluzujes!

371. Volim te kao sto je moj stari volio Josipa.

370. Nije tesko vokljeti onoga tko je los. Puno je teze voljeti onoga tko je zaista dobar, jer mi onda moramo biti bolji od njega.

369. Ljubav je kao delfin sto se obasjan mesecinom kupa u beskrajnoj lepoti tvojih ociju. Zato ih nikad nemoj sklopiti, jer kazu da delfini umiru u tami!

368. Dan kad si se rodila, padala je kisa. Nije padala stvarno, nego nebo je plakalo sto je Andjela izgubilo.

367. Samo ko voli zna kako boli i kako je tesko ljubav naci. Samo ko pati, moze da svati, da ljubav sve u zivotu znaci!!!

366. Kad te srce boli, kad te tuga slomi, procitaj ovu poruku i vidi ko te iskreno voli!

365. Voleti nekog a nebiti s'njim, je kao biti kaznjen a nebiti kriv!!!

364. U zivotu te prate 3 najteze stvari Ljubav, Sreca i Nada sta je Sreca znaces kad budes veca Sta je Nada znaces dok si mlada sta je Ljubav to nikad neces znati dok u zivotu neces gorko ZAPLAKATI!!!

363. Ti si kao najdalja zvezda do koje je najteze doci, ali bas zbog toga je najdalja zvezda najlepsa i najsjajnija!

362. Mesec je pao, ja sam zaspao, ali tvoj zagrljaj nisam osetio! U tudini dusa mi sada zebe, jer ce jutro svaniti bez tebe!!!

361. Bozanstvena zeno sve cu da di dam, vezala nas ljubav kao noc i dan, predivna je blizina tvoja, bozanstvena zeno ti boginjo moja!

360. Izvini, oprosti, razumi, shvati! Dozvoli da ti objasnim neke stvari! Iz obzira u obzir ne dolazi u obzir! Kostantno receno: Nedostajes mi!!!

359. Kad se ponoc spusti, prekrije prozor tvoj, po nebeskoj pomracini poljubac ti saljem svoj, nek poljubac stige gde ne mogu ja nek ti tiho sapne da te volim ja.

358. Seti se duso, seti se mene, jer moja dusa za tobom vene.

357. Voleti je lepo, voleti je lako, ali voleti kao ja ne moze svako... koliko te volim, to se tesko pise, jer svaki trenutak ja te volim vise!

356. Prošlu noc sam rekao mom Andjelu da ide da te cuva! Medjutim on se vratio. Upitao sam zašto? A on se nasmeja i rece mi: netreba jedan Andjeo da cuva drugoga!

355. Ko da me ljubi? Kad srce moje samo tebi Ljubav nudi. Sta je to Ljubav, reci mi samo. Vatra sto gori jedan cas il ima nade jos za nas ?

354. Kad vidis curicu, jos lepsu od mene, poljubac joj daj al se seti mene.

353. U jednom malom gradu, na klupi u jednom parku ona je napisala davno: "On i ona se vole!" U istom tom gradu, na staroj kamenoj ploci, on je napisao: "Najlepse su njene Oci!"

352. Kad se poklope kazaljke na satu i kad otkuca ponoc, ti zatvori oci i stisniih jace i seti se onog ko zbog tebe place!

351. Ja volim Sunce za dan, Mesec za noc, a tebe zauvek!!!

350. Izbledece slika, uvence cvece, ali ime tvoje iz mog srca se izbrisat nikad nece!

349. 1000 Reci mnogo je, 1 Rec malo je ali 2 dosta je da ti kazem VOLIM TE!

348. U ljubavi nemam srece koga volim taj me nece, ko me voli ja ga necu eto kakvu imam srecu.

347. Slatko spavaj zlato moje! Dok sklapas oci, pomisli sta ti donosi sutradasnji dan! Da li srecu ili tugu, da li mene ili neku drugu!

346. Sta mi vredi da te gledam ja bih da te nikom nedam, al me tvoje srce nece sta mi vredi nemam srece!

345. Zelim da ove noci budes andjeo srece, da ti u snu dodje ona koju najvise volis i koju dugo cekas i obeca ti da nikad otici nece !!!!

344. JA... pogledom praticu te, dodirom mazicu te, zagrljajem branicu te, poljupcima hranicue, suzama tesicu te, ZAUVEK volecu te!

343. Ne pisem ti spomenare zasto da se bavim sa time vec ti dragi pisem NE ZABORAVI ME!

342. Kad procitas ovu poruku, ti pomisli na mene, kako me srce steze! Odkad tebe znam sve me za tebe veze. Tvoje Ime u srcu nosicu i dok zivim tebe volecu!

341. Sklopi oci i opusti se dok tones u moru mojih poljubaca i nedozvoli NIKOME da uzburka to more i zauvek te odvoji od mene!!!!!

340. Ako me nekada budes napustio... smem li onda poci sa tobom??

339. Tvoj osmeh stoji kao sunce. Tvoj pogled pogadja me u srce. Tvoje oci mi nocu nedaju mira, a tvoj poljubac me u dusu dira!

338. Ti imas divan pogled, ti imas divan osmeh, al najlepse su tvoje oci, koje sanjam svake noci!

337. Ne tuguj nego tesi sebe jer postoji neko ko misli na tebe. U beskrajnim trenucima kad beskrajno volis sve drugo ucini ali nemoj da molis.

336. U grudima mojim srce tuce jer volim te nemoguce!

335. Kad se setim tebe ja zagrlim cebe, cebe jeste meko al' ti si daleko...

334. Ako postoji RADOST, onda je to SUSRET S'TOBOM... ako postoji BOL, onda je to ZIVOT BEZ TEBE.. ako postoji neko koga ZELIM, onda si to TI!!!

333. Oprosti mojim ocima što pogledom traze tvoje, oprosti mojim usnama što zele osetiti poljubac tvoj, i poslednje što te molim, oprosti što te volim...

332. Reka Sava tiho tece ja te sanjam svako vece. Sanjacu te celog veka sve dok tece ova reka.

331. Dok zvezde sjaje, patka nosi jaje, dok vetar duva, patka jaje cuva; kad izleze pace voli ga jos jace. Ti si moje pace, volim te najjace!

330. Kada sklopis oci svoje, ja cu doci zlato moje, da te ljubim, da te mazim i cele noci pazim! Da te cuvam od svih zala jer te volim sreco moja mala!

329. I da si Nebo, zvezda bih postala i da si otrov ja bih te probala i da si vazduh ja bih te videla, da tebe nema ja nebih zivela!

328. Volim te proslosti moja, toliko koliko mrzim buducnost. A i tebe proslosti mrzim, jer zbog tebe mrzim sebe!!!

327. Ljubiti i ljubljen biti to je prava stvar, ko poljubi i ostavi to je KRIMINAL!!!

326. Gdje je ljubav tu si Ti, ljubav dusu ocisti! Priznajem pred ljudima, ti si mi u grudima!

325. Ljubavi moja, zeljo mojih snova, volim te svaki dan iz nova, ti si radost moga jutra, ti si moja i danas i sutra, moje duge nespavane noci, ti si nada u mojoj samoci!!!

324. Ti si svetlost u tami zivote, ti si u mojoj muzici jedina nota, ti si beskrajna tema za moje sne, ti si moj ZIVOT i moje SVE...VOLIM TE...

323. Dok se zemlja bude okretala, ja cu te voleti, dok sjaju zvezde ja cu te maziti,kad vetar duva, ja cu te paziti, kad izadje sunce, shvatices da te volim....

322. Nemoze niko da ima, da uzme, ono sto

321. Krenucu sutra putem nekim, lutacu svetom dalekim trazicu malo srece za sebe, ali nema je bez tebe!!!

320. Tesko je tesko tugu kriti u srcu plakati a nasmejan biti!!!

319. Tesko je voleta nekoga, ko nije tvoj! Tesko je reci "PRIJATELJU" a misliti "NAJDRAZI MOJ" !!!

318. Kad se probudis jedne divne noci, ti pogledaj kroz prozor svoj i preko najlepse zvezde primi poljubac moj!!!

317. Tesko je umreti kad nista neboli, a jos teze zaboravit nekog koga srce zavoli!!!

316. Razbicu casu, kad nemogu tugu, ja volim tebe a ti volis drugu...

315. Odapela si ljubavne strele pogodila si srce moje, sada sam dozivotno zarobljenik ljubavi tvoje!!!

314. Oprosti mojim ocima sto jure za pogledom tvojim, oprosti mojim usnam sto zele da se slade tvojim poljupcem, i poslednje sto te molim oprosti mi sto te volim!

313. Ako te cika u crvenom uhvati i strpa u vrecu, ne brini pozelela sam te za Novu Godinu!

312. Tek kad budes saznao kolika je razdaljina izmedju najlepseg kamena na dnu najdubljeg okeana i najdalje zvezde na nebu saznaces koliko te volim...

311. "Nebo je nocas ogromno, nebo zna gde je moje maleno, nebo je nocas krivo za sve, o da si barem ovde ali nema te..."

310. I ne brini, ne, ne brini, sam nikad neces ostati i ako te svi napuste JA BICU TU!!!

309. Divno je kad nekog volis, jer ljubav je najvecipoklon koji dajemo. Ljubav je skola nesebicnosti i vernosti. Ljubav je kad nekog vaolis kao ja tebe.

308. Ne dozvoli da neki pogresni ljudi udj u tvoj zivot, pomute bistrinu tvojih ociju, nateraju te da volis ono sto oni vole i da zaboravis ono sto oni ne znaju-MENE.

307. Ne zelim da ti se ispune sve zelje i snovi jer vise ne bi zeleo i sanjao... Zelim da ti se ostvari onoliko zelja i snova koliko ti je potrebno da budes srecan!!!

306. Okreni se, videces u mom oku suzu koja te moli da ostanes, sacekaj, videces ruke koje se pruzaju tebi da te zagrle, slusaj, to moje srce lupa za tobom...

305. Dani su kao noci, a noci bez sna, usne, na usne ti i ja. Sve sto imam tebi dugujem, a nista osim duse da ti darujem.

304. Reci LJUBAV ja cu te voleti, reci ZELJA ja cu te zeleti, reci SUNCE ja cu te grejati, ali nikad ne reci BOL jer te nikad necu preboleti!

303. I da mi daju svet da uzmem sebi, da me ucine jacom od Boga, sekundu jednu razmisljala ne bih, uzela bi tebe umesto toga!

302. VOLI ME, VOLECU TE, LJUBI ME, LJUBICU TE, VARAJ ME,UBICU TE!

301. Samo tvoje oci nose boju mog zivota.
Назад на врх Go down
http://extreme.team-talk.net
 
SMS Porukice 4
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» SMS Porukice 1
» SMS porukice 2
» SMS Porukice 3

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Extreme :: Zabava :: Blebetanje..Svastara.. :)-
Скочи на: