Extreme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodosli na forum Extreme. Forum je za sve redom.. Nauka,knjizevnost,zdravlje,sport,ljubav,sex,muzika,filmovi,humor,istorija,skola,posao,fakultet,download,i jos dosta toga.. Jedini uslov da budete na forumu,je da se dobro zabavite..Uzivajte...:))
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 Evo ga jedan moj snipet :) Query MSG

Go down 

Sta mislite o snipetu
Ochajan
Evo ga jedan moj snipet :) Query MSG I_vote_lcap33%Evo ga jedan moj snipet :) Query MSG I_vote_rcap
 33% [ 1 ]
Odvratan
Evo ga jedan moj snipet :) Query MSG I_vote_lcap0%Evo ga jedan moj snipet :) Query MSG I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Onako, ne losh :)
Evo ga jedan moj snipet :) Query MSG I_vote_lcap67%Evo ga jedan moj snipet :) Query MSG I_vote_rcap
 67% [ 2 ]
Super
Evo ga jedan moj snipet :) Query MSG I_vote_lcap0%Evo ga jedan moj snipet :) Query MSG I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Mega :)
Evo ga jedan moj snipet :) Query MSG I_vote_lcap0%Evo ga jedan moj snipet :) Query MSG I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Укупно гласова : 3
 

АуторПорука
Ljuba

Ljuba


Број порука : 67
Join date : 10.09.2008
Age : 29
Локација : Marinkova Bara :)

Evo ga jedan moj snipet :) Query MSG Empty
ПорукаНаслов: Evo ga jedan moj snipet :) Query MSG   Evo ga jedan moj snipet :) Query MSG I_icon_minitimeSun Sep 14, 2008 5:46 am

Sta mislite o ovom snipetu.. Prost, al koristan Smile ??

Код:

on ^*:OPEN:?: {
    msg $nick Ako se ne javim u roku od 2 min mozes me potraziti na kanalu ili pokusati kasnije :)
  }
Назад на врх Go down
 
Evo ga jedan moj snipet :) Query MSG
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» "Laktasi"... Da li si ti jedan od njih?

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Extreme :: mIRC :: mIRC Snipeti-
Скочи на: