Extreme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodosli na forum Extreme. Forum je za sve redom.. Nauka,knjizevnost,zdravlje,sport,ljubav,sex,muzika,filmovi,humor,istorija,skola,posao,fakultet,download,i jos dosta toga.. Jedini uslov da budete na forumu,je da se dobro zabavite..Uzivajte...:))
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 Srecni ljudi,bolji zivot,porodicno blago,ili otpisani?

Go down 
4 posters
АуторПорука
Admin
Admin
Admin


Број порука : 420
Join date : 10.09.2008

Srecni ljudi,bolji zivot,porodicno blago,ili otpisani? Empty
ПорукаНаслов: Srecni ljudi,bolji zivot,porodicno blago,ili otpisani?   Srecni ljudi,bolji zivot,porodicno blago,ili otpisani? I_icon_minitimeWed Sep 17, 2008 5:05 am

Jedne od najboljih nashih serija.... evo licno po meni je najbolja serija srecni ljudi.. zbog maria marka... onog grofa..lazhov..haha ma ludak je bio,serija je bila extra... koja je po vama bila najbolja domaca serija,od ovih,i zasto? Question Exclamation Very Happy
Назад на врх Go down
http://extreme.team-talk.net
Princess_Jaffa_

Princess_Jaffa_


Број порука : 168
Join date : 10.09.2008
Age : 31
Локација : Apatin

Srecni ljudi,bolji zivot,porodicno blago,ili otpisani? Empty
ПорукаНаслов: Re: Srecni ljudi,bolji zivot,porodicno blago,ili otpisani?   Srecni ljudi,bolji zivot,porodicno blago,ili otpisani? I_icon_minitimeWed Sep 17, 2008 5:29 am

Porodicno blago, cim pomislim na ovu seruju vrati me u ne tako rano detinjstvo ali dovoljno me vrati da vidim kako mi je bilo extra. Ma serija je extra nemam sta drugo da kazem Smile
Назад на врх Go down
Planetary
Admin
Planetary


Број порука : 145
Join date : 10.09.2008

Srecni ljudi,bolji zivot,porodicno blago,ili otpisani? Empty
ПорукаНаслов: Re: Srecni ljudi,bolji zivot,porodicno blago,ili otpisani?   Srecni ljudi,bolji zivot,porodicno blago,ili otpisani? I_icon_minitimeWed Sep 17, 2008 5:38 am

Srecni ljudi nema sta najbolja srpska serija ikad.mogu da je gledam 100 puta i nece da me smori i sada je gledam svako vece Smile
Назад на врх Go down
NCK

NCK


Број порука : 124
Join date : 11.09.2008

Srecni ljudi,bolji zivot,porodicno blago,ili otpisani? Empty
ПорукаНаслов: Re: Srecni ljudi,bolji zivot,porodicno blago,ili otpisani?   Srecni ljudi,bolji zivot,porodicno blago,ili otpisani? I_icon_minitimeThu Sep 18, 2008 5:53 am

Ako sam gledala sve ukupno 10 epizoda svih tih serija zajedno-dobro je. Necu komentarisati-suvisno je... -_-
Назад на врх Go down
Sponsored content





Srecni ljudi,bolji zivot,porodicno blago,ili otpisani? Empty
ПорукаНаслов: Re: Srecni ljudi,bolji zivot,porodicno blago,ili otpisani?   Srecni ljudi,bolji zivot,porodicno blago,ili otpisani? I_icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Srecni ljudi,bolji zivot,porodicno blago,ili otpisani?
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Extreme :: Zabava :: TV,DVD,VHS...-
Скочи на: