Extreme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodosli na forum Extreme. Forum je za sve redom.. Nauka,knjizevnost,zdravlje,sport,ljubav,sex,muzika,filmovi,humor,istorija,skola,posao,fakultet,download,i jos dosta toga.. Jedini uslov da budete na forumu,je da se dobro zabavite..Uzivajte...:))
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 Omiljeni parfem? :)

Go down 
5 posters
АуторПорука
NCK

NCK


Број порука : 124
Join date : 11.09.2008

Omiljeni parfem? :) Empty
ПорукаНаслов: Omiljeni parfem? :)   Omiljeni parfem? :) I_icon_minitimeFri Sep 19, 2008 6:40 pm

Ja obozaaaaavam "DIAVOLO de Antonio Banderas", moj omiljeni. Very Happy
Extra su jos i "Light blue Dolce Gabbana", "Gucci Rush" i "Euphoria Calvin Clein". Smile
Назад на врх Go down
Princess_Jaffa_

Princess_Jaffa_


Број порука : 168
Join date : 10.09.2008
Age : 31
Локација : Apatin

Omiljeni parfem? :) Empty
ПорукаНаслов: Re: Omiljeni parfem? :)   Omiljeni parfem? :) I_icon_minitimeSat Sep 20, 2008 2:12 am

Heh moj omiljeni je neki sto sam uzela na tocenje u Osjeku ne znam kako se zove.. Ali tu je Red Door- Elizabeth Arden
Назад на врх Go down
Anchyta_bwesawa

Anchyta_bwesawa


Број порука : 11
Join date : 02.10.2008
Age : 33

Omiljeni parfem? :) Empty
ПорукаНаслов: Re: Omiljeni parfem? :)   Omiljeni parfem? :) I_icon_minitimeThu Oct 02, 2008 7:39 am

ima dosta dobrih parfema kao shto je versace "crystal noir"(mislim da se owako pishe), gucci "Rush", mada ni D&G red nije losh... I love you
Назад на врх Go down
Isidora_Queen




Број порука : 53
Join date : 04.11.2008
Age : 29

Omiljeni parfem? :) Empty
ПорукаНаслов: Re: Omiljeni parfem? :)   Omiljeni parfem? :) I_icon_minitimeTue Nov 04, 2008 1:42 pm

Omiljeni,hm....pa Emanuel Ungaro ''Apparition"...kupila sam ga u Italiji.... Laughing
Назад на врх Go down
jednostavna




Број порука : 23
Join date : 02.12.2008

Omiljeni parfem? :) Empty
ПорукаНаслов: Re: Omiljeni parfem? :)   Omiljeni parfem? :) I_icon_minitimeTue Dec 02, 2008 2:59 am

D & G - Feminini
Назад на врх Go down
Sponsored content





Omiljeni parfem? :) Empty
ПорукаНаслов: Re: Omiljeni parfem? :)   Omiljeni parfem? :) I_icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Omiljeni parfem? :)
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Omiljeni pisac..?
» Omiljeni film?
» Omiljeni glumac?
» Omiljeni Pevac?
» Omiljeni Bend?

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Extreme :: Zabava :: Blebetanje..Svastara.. :)-
Скочи на: