Extreme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dobrodosli na forum Extreme. Forum je za sve redom.. Nauka,knjizevnost,zdravlje,sport,ljubav,sex,muzika,filmovi,humor,istorija,skola,posao,fakultet,download,i jos dosta toga.. Jedini uslov da budete na forumu,je da se dobro zabavite..Uzivajte...:))
 
HomeLatest imagesТражиРегиструј сеПриступи

 

 Zion, Program za hackanje MSN Passworda

Go down 
2 posters
АуторПорука
Marchello




Број порука : 22
Join date : 17.02.2009

Zion, Program za hackanje MSN Passworda Empty
ПорукаНаслов: Zion, Program za hackanje MSN Passworda   Zion, Program za hackanje MSN Passworda I_icon_minitimeTue Feb 17, 2009 3:11 pm

Zion, Program za hackanje MSN Passworda

--------------------------------------------------------------------------------
U arhivi se nalaze dva file-a pod nazivima: File Gen.exe i MSNlive.exe. Desni klik na arhivu i nadjite "Extract here". Dobili ste novi folder na desktopu ili vec gdje se nalazi arhiva. Otvorite folder ZioN i nadjite file FileGen.exe i ukucajte svoj MSN i kliknite "Make File". Dobili ste jedan .dll file. Taj .dll file i ovaj MSN live.exe posaljite nekome. Neka se on sign in na taj msn (nemora biti na vasem racunalu. To je prednost!). Password i njegov MSN ce biti poslani na mail koji ste ukucali. Taj e-mail (poruka) ce se nalaziti u vasem "Junk" folderu, ako nije u "Inbox"-u.

Program skinite sa ovog link-a dole... Cool

http://www.speedyshare.com/713499277.html
Назад на врх Go down
MilosGak




Број порука : 2
Join date : 15.07.2009

Zion, Program za hackanje MSN Passworda Empty
ПорукаНаслов: Re: Zion, Program za hackanje MSN Passworda   Zion, Program za hackanje MSN Passworda I_icon_minitimeWed Jul 15, 2009 12:10 pm

e narode, skinuo sam ovaj Zion...ali mi neradi ovaj drugi file Msn Live.exe Sad

jeli moze neko da me add-uje na msn, i prebaci mi taj file... inace, neko je nabacio virus na taj file Sad pa me zanima da li bi neko mogao da mi ga prebaci!
Назад на врх Go down
MilosGak




Број порука : 2
Join date : 15.07.2009

Zion, Program za hackanje MSN Passworda Empty
ПорукаНаслов: Re: Zion, Program za hackanje MSN Passworda   Zion, Program za hackanje MSN Passworda I_icon_minitimeThu Jul 16, 2009 5:28 am

ja zaboravio da vam kazem da je moj msn milos.gak@hotmail.com


bounce
Назад на врх Go down
Sponsored content





Zion, Program za hackanje MSN Passworda Empty
ПорукаНаслов: Re: Zion, Program za hackanje MSN Passworda   Zion, Program za hackanje MSN Passworda I_icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Zion, Program za hackanje MSN Passworda
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» Jutarnji program
» Naj program za igranje igrica preko interneta:)

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Extreme :: Svet Kompjutera :: Hackovanje..-
Скочи на: